FAQ: Рекрутинг до лав Сил Оборони

Lobby X
3 min readJun 15

--

Друзі, ми отримуємо багато запитань щодо нашого напряму працевлаштування до лав Сил Оборони. Ми розуміємо, що “військові вакансії” — нове та поки що незвичне поняття 🤔🪖

Фото: Костянтин та Влада Ліберови

Відповідаємо на найбільш поширені запитання та знайомимо вас з основними моментами рекрутингу в українське військо:

⚡️ Яка роль Lobby X у працевлаштуванні/мобілізації до лав Сил Оборони?

Lobby X — платформа з працевлаштування та рекрутингова агенція, що з початком повномасштабного вторгнення допомагає шукати спеціалістів до лав Сил Оборони.

Lobby X виступає посередником між людиною, що хоче доєднатися до війська за фахом, та бажаним підрозділом. Зі свого боку ми:

  1. Розміщуємо вакансії на наших ресурсах:

2. Робимо первинний відбір кандидатів відповідно до затребуваних обов’язків і вимог

3. Надсилаємо релевантні кандидатури представникам підрозділів

На цьому наші повноваження закінчуються. Наступні етапи відбору відбуваються на стороні військових. Вони оцінюють кандидатів і проводять співбесіди.

⚡️ Хто вирішує, якого кандидата обрати?

Рішення про обрання того чи іншого кандидата ухвалює підрозділ, не Lobby X. Ні ми, ні військові не пояснюємо кандидатам причини відмови.

⚡️ Яка гарантія, що ви потрапите саме в обраний підрозділ?

Існує низка способів мобілізувати цивільну особу до конкретного підрозділу. Військові командири підрозділів, що співпрацюють із нами, — поінформовані про ці механізми та беруть на себе відповідальність організації процесу мобілізації цивільних саме до власного підрозділу.

⚡️ Звідки ми беремо вимоги та обов’язки?

Усі вимоги та обов’язки, які вказані у військових вакансіях, ми отримуємо від командування відповідних підрозділів. В описі подана уся інформація, яка може бути висвітлена публічно. Більше інформації релевантні кандидати можуть отримати лише на етапі співбесіди з військовими.

Будь ласка, подавайтеся лише на ті вакансії, які релевантні вашому досвіду та навичкам. Це не стосується вакансій, де в умовах передбачене навчання перед вступом на посаду.

⚡️ Чи потрібно вказувати свій цивільний досвід в резюме?

Так, обовʼязково.

⚡️ Яка гарантія, що інформація у відгуку на вакансію потрапить до вказаної бригади, а не в ТЦК?

З ТЦК ми не взаємодіємо взагалі. Lobby X співпрацює напряму з військовими частинами та передає відгуки лише в ту бригаду, яку обрав кандидат.

Якщо ви не підійшли бажаному підрозділу, ми все рівно не передамо ваші дані до іншої військової частини чи ТЦК. Але якщо ваш досвід ідеально підходить під іншу вакансію, наші рекрутери зв‘яжуться з вами і запропонують відправити ваш відгук на цю позицію.

⚡️ Чи можливе переведення з інших підрозділів?

Лише деякі підрозділи мають можливість забезпечити переведення. Якщо переведення можливе — ми обов’язково вказуємо це в умовах вакансії, але у випадку, де не вказана можливість переведення, розглядаються лише ті кандидати, які наразі не мобілізовані. Організацією переведення займаються представники з боку військових. Lobby X не має повноважень для здійснення цього процесу.

⚡️ Як відгукнутися на вакансію?

Потрібно надіслати резюме на apply@thelobbyx.com з темою листа, яка вказана в кінці кожної вакансії. Для зв’язку з вами обов’язково зазначайте свій номер телефону в резюме. Якщо у вас немає можливості надіслати резюме, ви можете прописати кількома реченнями свій релевантний досвід та номер телефону у тілі листа.

⚡️ Коли буде відповідь?

Через специфіку роботи та контекст воєнного часу військові не завжди мають можливість відповідати всім кандидатам. Тому відповіді щодо відгуків на вакансії можуть надходити із затримкою, а відповіді з відмовами можуть не надходити взагалі. Просимо з розумінням поставитися до цього. Військові завжди зв’язуються з кандидатами, які їх зацікавили.

⚡️ Чи треба надсилати відгуки на кожну релевантну вакансію окремо?

Так! Оскільки кандидати до кожної вакансії розглядаються окремо. До того ж кожна вакансія має свою унікальну тему листа, яку обов’язково потрібно вказувати при відгуку.

⚡️ Що робити, якщо на платформі ви не знайшли цікавих для себе вакансій?

Підписуйтесь на наш Telegram-канал або канал у Viber, щоб не проґавити нові військові вакансії, або слідкуйте за оновленнями на нашому сайті thelobbyx.com, натиснувши на кнопку з фільтром #military.

⚡️ Чи можна напряму зв’язатися з бригадою?

Ні, на етапі подачі заявки ми є посередниками між кандидатом та підрозділом. Наша допомога полягає саме в тому, що ми беремо на себе більшу частину роботи щодо пошуку людей. Ми не можемо розголошувати контакти військових. З кандидатами, які зацікавили підрозділ, його представники зв’яжуться самі за вказаним номером телефону.

⚡️ Чи можливо служити віддалено або парт-тайм?

Неможливо. Військові вакансії не передбачають віддаленої роботи та часткової зайнятості.

⚡️ Чи можна під час проходження відбору передумати і відмовитись від мобілізації?

Так, можна. На усіх етапах відбору і навіть після того, як буде ухвалене позитивне рішення щодо вашої кандидатури, — можна відмовитись від мобілізації. Після початку безпосередньо процесу мобілізації відмовитись вже не можна.

--

--

Lobby X

Lobby X — платформа з працевлаштування та рекрутингова агенція. Наша місія — працевлаштовувати задля прогресу України!